İstanbul Maden İhracatçıları Birliği tarafından, Bursa 7. Uluslararası Blok Mermer Fuarı ile eş zamanlı olarak 25-28 Ekim 2023 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri, Brezilya, Endonezya, Hindistan, İspanya, İsrail, İtalya, Kuveyt, Mısır, Portekiz, Suudi Arabistan, Tayland, Vietnam, Yunanistan ülkelerinden davet edilecek satın almacı firmaların katılımıyla doğal taş sektörü alım heyeti programı gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. 

T.C. Ticaret Bakanlığı onayı alınması halinde, katılımcıların yabancı firma yetkilileri ile birebir görüşme imkânı bulacakları ve devam görüşmelerinin yer alacağı söz konusu alım heyeti için Birliğimiz tarafından katılımcı firmalara destek tutarı oranında prefinansman sağlanacak olup katılım bedeli 250 USD olarak belirlenmiştir. 

Heyet kapsamında yabancı firma temsilcileri ile ikili iş görüşmeleri programına katılmak isteyen firmalarımızın https://tinyurl.com/bursa-heyet linkinde yer alan başvuru formunu doldurduktan sonra katılım bedelini aşağıda yer alan banka hesabına yatırmaları ve ekte yer alan belgeleri eksiksiz hazırlayarak 17 Ekim 2023 Salı günü 17:30’a kadar e-posta yoluyla [email protected] adresine ve ıslak imzalı belgeleri posta ile aşağıda yer alan Birlik adresine iletmeleri gerekmektedir. 

İletişim

Mehmet Fırat Akçakale
0212 454 09 91
[email protected]

Furkan Yeniyurt
0 212 454 09 92
[email protected]

Dış Ticaret Kompleksi. Yenibosna Merkez Mah. Sanayi Cad. No:3 A Blok K:6 Bahçelievler, İstanbul.

Notlar

  • Kişisel veri paylaşım formu, heyet katılımcısı tarafından imzalanacak olup, diğer formlar şirketi temsil ve ilzama yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır. 
  • Katılım için kontenjan sınırlı sayıda olup yoğun talep olması durumunda; başvuru formunun doldurulmuş olması, heyete ilişkin gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edildiği tarih, heyet katılım bedelinin yatırılmış olması, üyelik bilgileri hususları esas alınacaktır. 
  • Ödeme, aşağıda belirtilen hesaba USD olarak yatırılacaktır. (Ödemenin yapılmış olması katılım teyidi anlamına gelmemektedir) 

USD Hesap Bilgileri

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği
TR97 0001 5001 5804 8012 0284 44 

Ekler

  1. Talep Yazısı
  2. Taahhütname
  3. KVKK Onay Formu
  4. Taslak Program