Coverings 2024 Öğle Yemeği – İkramlık Hizmeti Alım İhalesi

22-25 Nisan 2024 tarihleri arasında ABD’nin Atlanta şehrinde düzenlenecek olan “Coverings 2024 – Showcasing Tile + Stone Experience 2024” fuarı ülkemiz milli iştirak organizasyonu 22. kez Birliğimizce gerçekleştirilecektir.

Türkiye Pavilyonu, Georgia World Congress Center B/C Connector alanında 930,2 m2 alanda kurulacak olup, yaklaşık 30 katılımcı firmamız mermer, traverten, doğal taş gibi ürünler sergileyecektir. Söz konusu fuara katılacak firmalarımıza 4 gün boyunca lunchbox hizmetinin sunulmasını ve milli katılımını gerçekleştirecek olan İMİB organizasyonu altında Türkiye Pavilyonunu ziyaret edecek firma temsilcilerine 4 gün boyunca atıştırmalık (Catering) hizmeti sağlanmasını kapsayan teklifinizin catering ve öğle yemeği teklifleriz ayrı antetli kağıtlarda olacak şekilde en geç 13 Şubat 2024 Salı günü saat 17.00’ye kadar Birliğimizde olacak şekilde ve ekli şartnameye göre hazırlanarak, kapalı zarf usulü ile Birliğimize iletilmesi hususunda gereği rica olunur.

Notlar

  1. Teklifler kapalı zarf usulü ile alınmaktadır. Zarfın üzerine teklifi veren firmanın ismi yazılıp, zarfın kapanan kısmı teklif veren firmanın imza sirkülerinde yetkilendirilmiş kişi tarafından kaşelenip imzalanmalıdır. Ayrıca zarfın üzerine zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir.
  2. Catering ve öğle yemeği (Lunch box) teklifi son gönderim tarihi 13 Şubat 2024 Salı günü 17.00’ye kadardır. Bu tarihten sonra Birliğimize ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.
  3. Ayrı ayrı vereceğiniz öğle yemeği ve catering tekliflerinizin ekine sunulması planlanan menünün ve ikramlıkların görselinin eklenmesi gerekmektedir.
  4. Tüm sorularınız için Devrim Taşkıran ile iletişime geçebilirsiniz (T: 0 212 454 05 08)

Ekler