Marmomac 2024 Fuarı Lunch Box ve Catering Hizmeti İhalesi

24-27 Eylül 2024 tarihleri arasında İtalya’nın Verona şehrinde düzenlenecek olan  “Marmomac 2024 – 58th International Trade Fair for Stone Design and Technology” fuarı ülkemiz milli iştirak organizasyonu 14. kez Birliğimizce gerçekleştirilecektir.

Türkiye Pavilyonu, Verona Exhibition Centre  10. Hall’de 1.800 m2 alanda (diğer hall lerde de firma olabilir.) kurulacak olup, 52 katılımcı firmamız (katılımcı firma sayısında azalma veya artış olabilir.) mermer, traverten, doğal taş gibi ürünler sergileyecektir. Söz konusu fuara katılacak firmalarımıza 4 gün boyunca lunchbox hizmetinin sunulmasını ve milli katılımını gerçekleştirecek olan İMİB organizasyonu altında Türkiye Pavilyonunu ziyaret edecek firma temsilcilerine 4 gün boyunca atıştırmalık (Catering) hizmeti sağlanmasını kapsayan teklifinizin catering ve lunch box teklifleriz ayrı antetli kağıtlarda olacak şekilde en geç 23 Şubat 2024 Cuma günü saat 16.00’a kadar Birliğimizde olacak şekilde ve ekli şartnameye göre hazırlanarak, kapalı zarf usulü ile Birliğimize iletilmesi hususunda gereği rica olunur.

Notlar

  1. Teklifler kapalı zarf usulü ile alınmaktadır. Zarfın üzerine teklifi veren firmanın ismi yazılıp, zarfın kapanan kısmı teklif veren firmanın imza sirkülerinde yetkilendirilmiş kişi tarafından kaşelenip imzalanmalıdır. Ayrıca zarfın üzerine zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir.
  2. Catering ve lunch box teklifi son gönderim tarihi 23 Şubat 2024 Cuma günü 16.00’a kadardır. Bu tarihten sonra Birliğimize ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.
  3. Ayrı ayrı vereceğiniz lunch box ve catering tekliflerinizin ekine sunulması planlanan menünün ve ikramlıkların görselinin eklenmesi gerekmektedir.
  4. Tüm sorularınız için Devrim Taşkıran ile iletişime geçebilirsiniz (T: 0 212 454 02 12)

Ekler