24 – 27 Eylül 2024 tarihleri arasında İtalya’nın Verona şehrinde düzenlenecek olan  “Marmomac 2024 – 58th International Trade Fair for Stone Design and Technology” fuarı ülkemiz milli iştirak organizasyonu 14. kez Birliğimizce gerçekleştirilecektir.

Türkiye Pavilyonu, fuar alanının 10. holünde 1.962 m2 alanda kurulacak olup, yaklaşık 54 katılımcı firmamız mermer, traverten, doğal taş gibi ürünler sergileyecektir. Söz konusu fuara katılacak firmalarımıza ait teşhir ürünlerinin; Türkiye çıkış gümrükleme hizmetlerini, İstanbul – Verona fuar alanı gidiş nakliyesini, İtalya giriş gümrükleme işlemlerini, fuar alanı depolama masraflarını, Türkiye ve İtalya iç nakliye masraflarını, teşhir ürünlerinin sigortalanmasını ve katılımcı stantlarına teslimini, katılımcı firmalar ile irtibata geçerek firma mal ve çeki listelerinin hazırlanmasını, fuar alanı handling ve depolama hizmetlerini, en az 1 firma yetkilisinin fuar süresince fuar alanında hazır bulunmasını kapsayan teklifinizin en uygun yükleme tarihleri ile birlikte en geç 29 Mart 2024 Cuma günü saat 17.00’ye kadar Birliğimizde olacak şekilde ve ekli şartnameye ile teklif tablolarına göre hazırlanarak, kapalı zarf usulü ile Birliğimize iletilmesi hususunda gereği rica olunur.

Notlar

  1. Teklifler kapalı zarf usulü ile alınmaktadır. Zarfın üzerine teklifi veren firmanın ismi yazılıp, zarfın kapanan kısmı teklif veren firmanın imza sirkülerinde yetkilendirilmiş kişi tarafından kaşelenip imzalanmalıdır. Ayrıca zarfın üzerine zarfın ihale teklifi içerdiği ve kesinlikle açılmaması gerektiği görünür bir şekilde belirtilmelidir.
  2. Teklifler ekte bulunan Teklif Tabloları kullanılarak oluşturulacak, tabloda yer alan tüm kalemlere detaylı bir şekilde tutarlar yazılacak ve en alt kısımda toplam tutara yer verilecektir. Lütfen bizim tablolarımızdaki kalemlere göre teklifinizi düzenlemeye özen gösteriniz. Ek kalemleri ayrıca altına ekleyebilirsiniz.
  3. Nakliye teklifi son gönderim tarihi 29 Mart 2024 Cuma günü 17.00’ye kadardır. Bu tarihten sonra Birliğimize ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.
  4. Tüm sorularınız için Emrah ÖZTÜRK ([email protected]) ile iletişime geçebilirsiniz (T: 0212 454 07 81)

Ekler

  1. Marmomac 2023 Fuarı Nakliye Hizmeti İhale Şartnamesi (8 sayfa)
  2. Marmomac 2023 Fuarı Karayolu Teklif Tablosu (1 sayfa)
  3. Marmomac 2023 Fuarı Deniz yolu Teklif Tablosu (1 sayfa)