İstanbul Maden İhracatçıları Birliği tarafından üye firmalarımızın uluslararası pazarlarda rekabet gücünü artırmak amacıyla, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ile 5973 sayılı İhracat Destekleri Hakkında Karar çerçevesinde, doğal taş sektöründe faaliyet gösteren firmalarımıza yönelik olarak Suudi Arabistan’dan yapı, inşaat, müteahhitlik, mimarlık sektörleri başta olmak üzere davet edilecek satın almacı firmaların katılımı ile 12-15 Haziran 2023 tarihleri arasında İstanbul ve Bursa’da gerçekleştirilmesi planlanan alım heyetinin tarihi 9-13 Temmuz 2023 olarak değiştirilmiştir.

T.C. Ticaret Bakanlığı onayı alınması halinde, katılımcıların 9-13 Temmuz 2023 tarihlerinde yabancı firma yetkilileri ile birebir görüşme imkânı bulacakları söz konusu alım heyeti için Birliğimiz tarafından katılımcı firmalara destek tutarı oranında prefinansman sağlanacak olup katılım bedeli 250 USD olarak belirlenmiştir.

Alım heyeti kapsamında konuk firma temsilcileri ile ikili iş görüşmeleri programına katılmak isteyen firmalarımızın, görüşmelere katılacakları şehri seçerek https://tinyurl.com/suudialimheyeti linkinde yer alan başvuru formunu doldurduktan sonra katılım bedelini aşağıda yer alan banka hesabına yatırmaları ve ekte yer alan belgeleri eksiksiz hazırlayarak 30 Haziran 2023 Cuma günü 17:30’a kadar e-posta yoluyla [email protected] adresine ve ıslak imzalı belgeleri posta ile aşağıda yer alan Birlik adresine iletmeleri gerekmektedir.

İletişim

Emre Sarıkaya
0 212 454 01 11
[email protected]

Mehmet Fırat Akçakale
0212 454 09 91
[email protected]

Dış Ticaret Kompleksi. Yenibosna Merkez Mah. Sanayi Cad. No:3 A Blok K:6 Bahçelievler, İstanbul.

Notlar

  • Kişisel veri paylaşım formu, heyet katılımcısı tarafından imzalanacak olup, diğer formlar şirketi temsil ve ilzama yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır.
  • Katılım için kontenjan sınırlı sayıda olup yoğun talep olması durumunda; başvuru formunun doldurulmuş olması, heyete ilişkin gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edildiği tarih, heyet katılım bedelinin yatırılmış olması, üyelik bilgileri hususları esas alınacaktır.
  • Ödeme, aşağıda belirtilen hesaba USD olarak yatırılacaktır.(Ödemenin yapılmış olması katılım teyidi anlamına gelmemektedir)

USD Hesap Bilgileri

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği
TR97 0001 5001 5804 8012 0284 44 

Ekler

  1. Alım Heyeti Katılımcı Şirket Talep Yazısı (Ek A-4 Formu) (1 sayfa)
  2. Alım Heyeti Taahhütname (2 sayfa)
  3. Kişisel Veri Paylaşımı Onay Formu (2 sayfa)
  4. Taslak Program (1 sayfa)