Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından İnoSuit Programı kapsamında firmaların ölçek, ihracat potansiyeli, katma değerli ürün odağı ve inovasyon kapasitesi kriterleri baz alınarak “İnoSuit Hazırlık, İnoSuit Genel, Katma Değer Odaklı İnoSuit ve İnoSuit İhracat Şampiyonları” olmak üzere 4 kulvarda çalışmalar hız kesmeden devam etmektedir.

TİM ve İhracatçı Birliklerintarafından programa kabul edilen firmalara yüzde 50 oranında destek sağlanmaktadır. 1 Eylül 2024 tarihinde on yedinci dönemi başlayacak olan TİM İnoSuit Programı’na firma ve mentor başvuruları devam etmekte olup kısıtlı sayıdaki kontenjan için son başvuru tarihi 31 Temmuz 2024 tarihidir. 

Programa firma başvuruları https://tim.org.tr/tr/inosuit-firma-kayit  linki üzerinden, mentor başvuruları ise https://tim.org.tr/tr/inosuit-mentor-kayit  linki üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirilmektedir. Programa ilişkin detaylı ve ayrıntılı bilgi için; Işıl ERDOĞAN 0212 454 01 56 [email protected]  https://tim.org.tr/tr/tim-inosuit-programi

Ekler