İstanbul Maden İhracatçıları Birliği tarafından üye firmalarımızın uluslararası pazarlarda rekabet gücünü artırmak amacıyla, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ile 5973 sayılı İhracat Destekleri Hakkında Karar çerçevesinde, doğal taş sektöründe faaliyet gösteren firmalarımızın katılımı ile 16-20 Ekim 2023 tarihleri arasında Güney Kore’nin Seul şehrinde bir sektörel ticaret heyeti düzenlenmesi planlanmaktadır. 

Söz konusu ticaret heyeti için, T.C. Ticaret Bakanlığı onayı alınması halinde, Birliğimiz tarafından katılımcı firma temsilcileri için destek tutarı oranında prefinansman sağlanacak olup katılım bedeli 1 kişi için 2.999 USD, aynı firmadan 2 kişi için 4.599 USD olacaktır. 

Güney Kore Doğal Taş Sektörel Ticaret Heyeti için firma kontenjanımız sınırlı olup, katılım bedelleri ekli tabloda sunulmaktadır. Heyete katılmak isteyen firmalarımızın https://tinyurl.com/GKore23 linkinde yer alan başvuru formunu doldurduktan sonra katılım bedelini aşağıda yer alan banka hesabına yatırmaları ve ödeme dekontuyla beraber ek kısmında talep edilen belgeleri eksiksiz hazırlayarak en geç 28.04.2023 Cuma günü saat 17:30’a kadar e-posta yoluyla [email protected] adresine ve ıslak imzalı belgeleri aşağıda yer alan Birlik adresine iletmeleri gerekmektedir. 

İletişim

Cansu Düz 
0 212 454 00 62
[email protected] 
Dış Ticaret Kompleksi. Yenibosna Merkez Mah. Sanayi Cad. No:3 A Blok K:6 Bahçelievler, İstanbul.

Ekler

  1. Katılımcı Şirket Talep Yazısı (EK A-1) (Şirket unvanı doğru ve eksiksiz yazılmalı, firma kaşesi ve şirketi temsile yetkili kişinin imzası bulunmalıdır) 
  2. Katılımcı Şirket Bilgi Formu (EK C-2) (Excel dosyası olarak e-mail ile gönderilmesi gerekmektedir) 
  3. Taahhütname 
  4. Kişisel Verilerin Kullanımı Onay Formu 
  5. Broşür Formu (Word dosyası olarak e-mail ile gönderilmesi gerekmektedir) 
  6. Heyete katılan temsilcinin; Şirket sahibi veya ortağı olunması halinde; şirketin güncel sermaye paylaşımını gösteren ticaret sicil gazetesi fotokopisi (e-mail ile gönderilmelidir) Firma personeli olması halinde (yönetim kurulu/icra kurulu üyesi ve şirket yöneticisi dahil) bu durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi veya son aya ait firma SGK bildirgesi (e-mail ile gönderilmelidir)
  7. Taslak Program