Fuarlar ve Heyetler

Bursa Blok Mermer Fuarı ile Eş Zamanlı Alım Heyeti

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği tarafından Bursa’da, “Bursa 6. Uluslararası Blok Mermer Fuarı” ile eş zamanlı olarak 22 - 26 Kasım 2022 tarihleri arasında Hindistan, Mısır, Cezayir, Bangladeş, Endonezya, Fas, İtalya, İspanya, Vietnam ve Malezya ülkelerinden davet edilecek satın almacı firmaların katılımıyla doğal taş sektörü alım heyeti programı gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

T.C. Ticaret Bakanlığı onayı alınması halinde, katılımcıların yabancı firma yetkilileri ile birebir görüşme imkanı bulacakları söz konusu alım heyeti için Birliğimiz tarafından katılımcı firmalara destek tutarı oranında prefinansman sağlanacak olup Birliğimizin de ilave desteği ile katılım bedeli üyelerimiz için 250 USD olarak belirlenmiştir.

Alım heyeti kapsamında konuk firma temsilcileri ile ikili iş görüşmeleri programına katılmak isteyen firmalarımızın https://tinyurl.com/bursablokalimheyeti linkinde yer alan başvuru formunu doldurduktan sonra katılım bedelini aşağıda yer alan banka hesabına yatırmaları ve ekte yer alan belgeleri eksiksiz hazırlayarak en geç 18 Ağustos 2022 Perşembe günü mesai bitimine kadar e-posta yoluyla maden@immib.org.tr adresine ve ıslak imzalı belgeleri posta ile aşağıda yer alan Birlik adresine iletmeleri gerekmektedir.

NOT: 

  • Alım heyetine katılacak şirketlerin Destek Yönetim Sistemi’nde (DYS) yararlanıcı olarak kayıtlı olmaları zorunludur. DYS kaydı bulunmayan firmaların heyete katılımı ve destekten yararlanma imkanı bulunmamaktadır. İMMİB - Destek Yönetim Sistemi (DYS) Kayıt Başvuruları (immib.org.tr) 
  • Kişisel veri paylaşım formu, heyet katılımcısı tarafından imzalanacak olup, diğer formlar şirketi temsil ve ilzama yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır. 
  • Katılım için yoğun talep olması durumunda; başvuru formunun doldurulmuş olması, heyete ilişkin gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edildiği tarih, heyet katılım bedelinin yatırılmış olması hususları esas alınacaktır. 
  • Ödeme, aşağıda belirtilen hesaba USD olarak yatırılacaktır. 

 

USD HESAP BİLGİLERİ 
İSTANBUL MADEN İHRACATÇILARI BİRLİĞİ 
BANKA : VAKIFLAR BANKASI 
IBAN (USD) : TR97 0001 5001 5804 8012 0284 44 
ŞUBE : GÜNEŞLİ TİCARİ 
HESAP NO : 00158048012028444

İletişim İçin: 
Havva DENİZ 
Tel: 0212 454 07 82 
E-posta: havva.deniz@immib.org.tr

Adres: Dış Ticaret Kompleksi - Yenibosna Merkez Mahallesi Sanayi Cad. No:3 A Blok Kat:6 Maden Şubesi Bahçelievler/İstanbul

Ek:
1. Alım Heyeti Katılımcı Şirket Talep Yazısı (Ek C-4 Formu)
2. Alım Heyeti Taahhütname
3. Kişisel Veri Paylaşımı Onay Formu
4. Taslak Program

Icon 1
Icon 2
Icon 3
Icon 4
Icon 5
Icon 6
Icon 7