7. Uluslararası Bursa Blok Mermer Fuarı

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB) destekleri ile TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. ve Bursa Ticaret Sanayi Odası (BTSO) tarafından, Maden Mermer Üretici ve Sanayici İş Adamları Derneği (MADSİAD) iş birliği ile düzenlenen Bursa 7. Uluslararası Blok Mermer Fuarı, 25 – 28 Ekim 2023 tarihleri arasında TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

Söz konusu fuara Hindistan başta olmak üzere Tayland, Endonezya, İspanya, İtalya, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, Brezilya, Kuveyt, Yunanistan, Portekiz, ABD gibi 50 ülkeden gelecek iş insanlarına, 7 salon ve açık alandan oluşan 60 bin m2 alanda ev sahipliği yapacaktır. Fuar boyunca Türkiye’nin hemen hemen tüm ocaklarından çıkarılan 650’nin üzerinde renk ve desende 2.200 blok mermer, ocak ve iş makineleri ile bir arada sergilenecektir.

Sektörün buluşma noktası olan fuara aşağıdaki QR kod aracılığıyla ücretsiz kayıt olunarak dört gün boyunca fuarı ziyaret etmek mümkün olacaktır. Bu kapsamda fuara ilişkin ayrıntılı bilgi www.blokmermerfuari.com web sitesinde yayınlanmaktadır.

Ücretsiz kayıt ve hızlı giriş için: https://davetiye.tuyap.online