Japonya Sektörel Ticaret Heyeti

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği tarafından, Ege Maden İhracatçıları Birliği işbirliği ile firmalarımızın uluslararası pazarlarda rekabet gücünü artırmak amacıyla, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ile 5973 sayılı İhracat Destekleri Hakkında Karar çerçevesinde, doğal taş sektöründe faaliyet gösteren firmalarımızın katılımı ile 29 Ekim – 3 Kasım 2023 tarihleri arasında Japonya’nın Tokyo şehrine yönelik bir sektörel ticaret heyeti düzenlenmesi planlanmaktadır.

Söz konusu ticaret heyeti için, T.C. Ticaret Bakanlığı onayı alınması halinde, İstanbul Maden İhracatçıları Birliği tarafından katılımcı firma temsilcileri için destek tutarı oranında prefinansman sağlanacak olup katılım bedeli 1 kişi için 5.500 USD, aynı firmadan 2 kişi için 7.200 USD’dir.

Türk Doğal Taşları Japonya Sektörel Ticaret Heyeti için firma kontenjanımız sınırlı olup heyete katılmak isteyen firmalarımızın https://tinyurl.com/Tokyo-2023 linkinde yer alan başvuru formunu doldurduktan sonra katılım bedelini aşağıda yer alan banka hesabına yatırmaları ve ödeme dekontuyla beraber ek kısmında talep edilen belgeleri eksiksiz hazırlayarak en geç 25.7.2023 Salı günü saat 17:30’a kadar e-posta yoluyla [email protected] adresine ve ıslak imzalı belgeleri aşağıda yer alan Birlik adresine iletmeleri gerekmektedir.

İletişim

Cansu DÜZ
0212 454 00 62
[email protected]
Dış Ticaret Kompleksi. Yenibosna Merkez Mah. Sanayi Cad. No:3 A Blok K:6 Bahçelievler, İstanbul.

USD Hesap Bilgileri

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği
TR97 0001 5001 5804 8012 0284 44 

Ekler

  1. Katılımcı Şirket Talep Yazısı (EK A-1) (Şirket unvanı doğru ve eksiksiz yazılmalı, firma kaşesi ve şirketi temsile yetkili kişinin imzası bulunmalıdır)
  2. Taahhütname
  3. Kişisel Verilerin Kullanımı Onay Formu
  4. Taslak Program
  5. Heyete katılan temsilcinin; Şirket sahibi veya ortağı olunması halinde; şirketin güncel sermaye paylaşımını gösteren ticaret sicil gazetesi fotokopisi (e-mail ile gönderilmelidir) Firma çalışanı olması halinde (yönetim kurulu/icra kurulu üyesi ve şirket yöneticisi dahil) bu durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi veya son aya ait firma SGK bildirgesi (e-mail ile gönderilmelidir)