İstanbul Maden İhracatçıları Birliği tarafından İstanbul ve Isparta’da 20-24 Kasım 2023 tarihleri arasında Çin Halk Cumhuriyeti (ÇHC)’nden davet edilecek satın almacı firmaların katılımıyla doğal taş sektörü alım heyeti programı gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. 

T.C. Ticaret Bakanlığı onayı alınması halinde, katılımcıların 20-24 Kasım 2023 tarihlerinde yabancı firma yetkilileri ile birebir görüşme imkânı bulacakları ve devam görüşmelerinin yer alacağı söz konusu alım heyeti için Birliğimiz tarafından katılımcı firmalara destek tutarı oranında prefinansman sağlanacak olup katılım bedeli üyelerimiz için 500 USD olarak belirlenmiştir.

Alım heyeti kapsamında konuk firma temsilcileri ile ikili iş görüşmeleri programına katılmak isteyen firmalarımızın https://tinyurl.com/4877ej4d linkinde yer alan başvuru formunu doldurduktan sonra katılım bedelini aşağıda yer alan banka hesabına yatırmaları ve ekte yer alan belgeleri eksiksiz hazırlayarak 15 Kasım 2023 Çarşamba günü 17:30’a kadar e-posta yoluyla [email protected] adresine ve ıslak imzalı belgeleri posta ile aşağıda yer alan Birlik adresine iletmeleri gerekmektedir.

İletişim

Devrim Taşkıran 
0 212 454 02 12
[email protected] 

USD Hesap Bilgileri

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği
TR97 0001 5001 5804 8012 0284 44 

Notlar

  • Kişisel veri paylaşım formu, heyet katılımcısı tarafından imzalanacak olup, diğer formlar şirketi temsil ve ilzama yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır.
  • Katılım için kontenjan sınırlı sayıda olup yoğun talep olması durumunda; başvuru formunun doldurulmuş olması, heyete ilişkin gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edildiği tarih, heyet katılım bedelinin yatırılmış olması, üyelik durumu hususları esas alınacaktır.
  • Ödemenin, aşağıda belirtilen hesaba USD olarak yatırılması gerekmektedir. (Ödemenin yapılmış olması katılım teyidi anlamına gelmemektedir)

Ekler