İstanbul Maden İhracatçıları Birliği tarafından, Marble İzmir Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı ile eş zamanlı olarak 16-19 Nisan 2024 tarihleri arasında Almanya, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Danimarka, Endonezya, Fransa, Güney Kore, İspanya, İtalya, Katar, Mısır, Nijerya, Özbekistan, Umman, Suudi Arabistan ülkelerinden davet edilecek satın almacı firmaların katılımıyla doğal taş sektörü alım heyeti programı gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. 

T.C. Ticaret Bakanlığı onayı alınması halinde, katılımcıların yabancı firma yetkilileri ile birebir görüşme imkânı bulacakları ve devam görüşmelerinin yer alacağı söz konusu alım heyeti için Birliğimiz tarafından katılımcı firmalara destek tutarı oranında prefinansman sağlanacak olup katılım bedeli 250 USD olarak belirlenmiştir. 

Alım heyeti kapsamında konuk firma temsilcileri ile ikili iş görüşmeleri programına katılmak isteyen firmalarımızın http://tinyurl.com/izmiralimheyeti2024 linkinde yer alan başvuru formunu doldurduktan sonra katılım bedelini aşağıda yer alan banka hesabına yatırmaları ve ekte yer alan belgeleri eksiksiz hazırlayarak 4 Nisan 2024 Perşembe günü 17:30’a kadar e-posta yoluyla [email protected] adresine ve ıslak imzalı belgeleri posta ile aşağıda yer alan Birlik adresine iletmeleri gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için

Furkan Yeniyurt
0 212 454 09 92
[email protected]

Notlar

  • Kişisel veri paylaşım formu, heyet katılımcısı tarafından imzalanacak olup, diğer formlar şirketi temsil ve ilzama yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır. 
  • Katılım için kontenjan sınırlı sayıda olup yoğun talep olması durumunda; başvuru formunun doldurulmuş olması, heyete ilişkin gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edildiği tarih, heyet katılım bedelinin yatırılmış olması, üyelik bilgileri hususları esas alınacaktır. 
  • Ödeme, aşağıda belirtilen hesaba USD olarak yatırılacaktır. (Ödemenin yapılmış olması katılım teyidi anlamına gelmemektedir)
  • Dış Ticaret Kompleksi. Yenibosna Merkez Mah. Sanayi Cad. No:3 A Blok K:6 Bahçelievler, İstanbul.

USD Hesap Bilgileri

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği
TR97 0001 5001 5804 8012 0284 44 

Ekler